"...Ha pedig csak néhány kislány is miattam kezd el kézilabdázni, akkor főleg büszke vagyok arra, hogy példakép lehetek."

Következő meccsek

Hányan voltatok?
Indulás: 2006-08-03

Sziasztok!

Összegyűjtöttem pár linket a következő BL meccsekre, mivel valószínűsítem hogy nem csak nekem okoz problémát a mérkőzések nézése tv-n keresztül. A kínálat nem volt széles, és több használhatatlan link is van, én 3-at ajánlok, remélem valamelyik beválik:)

Én itt néztem, regisztrálni kell, kiválasztod a csatornát, és megvárod még a reklám 1 perc alatt lejár, és utána play.

Elvileg regisztrálsz és már megy, de a baj az, hogy aki mindezt most akarja megtenni, annak nem engedi mivel a regisztráció " meghatározatlan ideig szünetel"

Itt élőben nem tudsz meccseket nézni, viszont a mecss lejátszása után megtudod tekinteni a teljes mérkőzést.

2013 FEBRUÁR 2

10 GÓLOS SIMA GYŐZELEM A PODGORICA ELLEN

A tavalyi Bajnokok Ligája döntőjének két csapata ezúttal Győrött, immáron a legjobb nyolc között, BL-csoportmeccs keretében mérkőzött meg egymással. Csapatunk nagyszerű győzelmet aratott, magabiztosan, tíz góllal (27-17) győzte le a címvédőt! Tovább

2013. JANUÁR 29.

GYŐZELEM A BÉKÉSCSABA ELLEN

Az első játékrész elején könnyű gólokat kapott csapatunk, majd 15 percnyi játék után átvette az irányítást az Audi ETO, és egy félidő után 20-10-re vezettünk a Békéscsaba ellen idegenben. A második félidőben folytatta a remek játékot az Audi ETO, és 17 góllal 35-18-ra megnyerte a meccset. Tovább

2013.JANUÁR 28.

BL FŐPRÓBA A BÉKÉSCSABA ELLEN

A bajnokság 16. fordulójában a Békéscsaba otthonában lép pályára a Győri Audi ETO KC csapata. Ambros Martín tanítványai a két bajnoki pontért utaznak a Viharsarokba, de emelett a lehető legjobb felkészülés is cél a gárda előtt, hiszen a hét végén megkezdődnek a Bajnokok Ligája küzdelmei is. Tovább

2013. JANUÁR 26.

LEKIC ÉS RADICEVIC TÁVOZIK AZ ETO-BÓL

A lejáró játékos-szerződésekről januárban tovább folytak a tárgyalások a győri kézilabda klubnál. A döntések értelmében Kovacsics Anikóval megszületett az egyezség a hosszabbításról (2+1 év), Andrea Lekic és Jovanka Radicevic a távozás mellett döntöttek, Raphaelle Tervel pedig később hozza meg végleges döntését. Tovább

2013. JANUÁR.25.

•Sziasztok! Nagyon rég frissítettem, most próbálok újra oldalt szerkeszgetni, nem ígérek semmit, de remélem újra fellendül az oldal élete!

Mióta utoljára frissítettem már Anita eb bronzérmes és Bl második helyezett, szóval nem sorolok fel mindent ami azóta történt, inkább elkezdem mostantól frissíteni az oldalt!

KITÜTÉSES GYŐZELEM AZ ÉRD ELLEN

Szorosan alakult a mérkőzés eleje, még a vendégek is vezettek. Utána folyamatosan vette át az Audi ETO a találkozó irányítását. Félidőben 16-12-re mi vezettünk, hogy a második játékrészben csupán hat gólt kapva lesimázzuk a mérkőzést. A végeredmény Audi ETO - Érd 29- 18.
Tovább

NÉGY KÖZÖTT A GYŐR A MAGYAR KUPÁBAN

A női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe jutás volt a tét a keddi meccsen. Lunde parádésan védett, a csapat pedig 4 góllal vezetett az Érd ellen egy félidőnyi játék után a Magvassyban. A második játékrészben sokáig izgalmas volt a meccs, ám az utolsó 10 percet nem bírták a vendégek, végül 27-19-re nyert az Audi ETO és kvalifikálta magát a legjobb négy közé a kupában.
Tovább

KÖNNYED GYŐZELEM SIÓFOK ELLEN

Nem bírta a bajnoki címvédő, listavezető tempóját a vendég Siófok. Az első félidő után 24-9-re vezettt az Audi ETO, majd ehhez a második félidőben még sikerült hozzátenni. Egy izgalommentes..